Webform Submission Reference (7.x-4.3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Weight
hr: Težina

en: Multiple
hr: Višestruki

en: Display
hr: Prikaz

en: Component
hr: Komponenta

en: Options
hr: Opcije
