Webform Submission Reference (7.x-4.3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Multiple
kn: ಅನೇಕ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Component
kn: ಘಟಕ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>
