Webform Submission Reference (7.x-4.3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Weight
pl: Waga

en: Multiple
pl: Wielokrotny

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Component
pl: Komponent

en: Options
pl: Opcje

en: Webform
pl: Formularz

en: Submission #@sid
pl: Zgłoszenie #@sid

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
pl: Zaznacz tę opcję, jeśli użytkownik powinien mieć możliwość wyboru wielu wartości.

en: Listbox
pl: Kontrolka listy

en: Webform Submission
pl: Zgłoszenie formularza

en: Webform node
pl: Węzeł formularza

en: Filter submissions
pl: Filtr zgłoszeń
