Webform Submission Reference (7.x-4.3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Weight
sk: Váha

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Display
sk: Zobraziť

en: Component
sk: Komponent

en: Options
sk: Nastavenia

en: Webform
sk: Webformulár

en: Submission #@sid
sk: Odoslanie #@sid

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
sk: Zaškrtnite túto možnosť ak používateľ môže vybrať viacero hodnôt.

en: Listbox
sk: Výberový zoznam
