Webform Submission Reference (7.x-4.3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Weight
sv: Vikt

en: Multiple
sv: Flerval

en: Display
sv: Visa

en: Component
sv: Komponent

en: Options
sv: Alternativ

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Submission #@sid
sv: Inlägg #@sid

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
sv: Välj detta om användaren ska kunna välja flera värden.

en: Listbox
sv: Listruta
