Webform Submission Reference (7.x-4.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ar: الوزن

en: Multiple
ar: متعدد

en: Display
ar: العرض

en: Component
ar: عنصر

en: Options
ar: الخيارات

en: Submission #@sid
ar: الإرسال #@sid
