Webform Submission Reference (7.x-4.3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Weight
id: Bobot

en: Multiple
id: Banyak

en: Display
id: Tampilan

en: Component
id: Komponen

en: Options
id: Opsi
