Webform Submission Reference (7.x-4.2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Weight
lt: Svoris

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Display
lt: Rodymas

en: Component
lt: Komponentas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Webform
lt: Web forma

en: Submission #@sid
lt: Pateikimas #@sid

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
lt: Pažymėkite čia jei leisite lankytojams pasirinkit daugiau nei vieną.

en: Listbox
lt: Sąrašas

en: Filter submissions
lt: Filtruoti pateikimus
