Webform Submission Reference (7.x-4.2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Weight
lv: Svars

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Display
lv: Ekrāns

en: Component
lv: Komponents

en: Options
lv: Iespējas

en: Webform
lv: Webforma

en: Submission #@sid
lv: Iesniegums #@sid

en: Webform Submission
lv: Tīmekļa veidlapas iesniegums
