Webform Submission Reference (7.x-4.3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Weight
ro: Greutate

en: Multiple
ro: Multiplă

en: Display
ro: Afișaj

en: Component
ro: Componentă

en: Options
ro: Opţiuni

en: Submission #@sid
ro: Trimiterea #@sid

en: Listbox
ro: Bloc listă
