Webform Submission Reference (7.x-4.3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Multiple
tr: Çoklu

en: Display
tr: Gösterim

en: Component
tr: Bileşen

en: Options
tr: Seçenekler

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
tr: Bu özelliği kullanıcının birden çok değer seçebilmesine izin vermek için seçin.

en: Listbox
tr: Liste kutusu

en: Filter submissions
tr: Gönderileri süz
