Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Submitted by
da: Indsendt af

en: Anonymous
da: Anonym

en: Webform
da: Webformular

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.
