Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Submitted by
pl: Wysłane przez

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Webform
pl: Formularz

en: No content available.
pl: Brak zawartości.
