Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Webform
sk: Webformulár

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.
