Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submitted by
ca: Enviat per

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Webform
ca: Formulari web

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.
