Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.7) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: User
cs: Uživatel

en: Submitted
cs: Odesláno

en: Anonymous
cs: Anonym

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.
