Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.7) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: User
el: Χρήστης

en: Submitted
el: Υποβλήθηκε

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.
