Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.7) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: #
es: Nº

en: User
es: Usuario

en: Submitted
es: Enviado

en: Anonymous
es: Anónimo

en: No content available.
es: No hay contenido disponible.

en: Initializing...
es: Inicializando...
