Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.7) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: User
he: משתמש

en: Submitted
he: נשלח

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Webform
he: טופס - Webform

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.
