Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.7) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: User
it: Utente

en: Submitted
it: Inserito

en: Anonymous
it: Anonimo

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.
