Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.7) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: User
sl: Uporabnik

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
