Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.7) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: User
uk: Користувач

en: Submitted
uk: Надіслано

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Webform
uk: Вебформа

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Initializing...
uk: Ініціалізація...
