Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.8) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: User
be: Карыстальнік

en: Anonymous
be: Ананім

en: Webform
be: Анкета

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.
