Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.8) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Submitted
cy: Wedi ei gyflwyno

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Webform
cy: Ffurf gwe
