Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.8) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: User
de: Benutzer

en: Submitted
de: Gespeichert

en: Anonymous
de: Gast

en: Webform
de: Webformular

en: No content available.
de: Kein Inhalt verfügbar.

en: Initializing...
de: Initialisierung läuft ...
