Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.8) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: #
et: nr

en: User
et: Kasutaja

en: Submitted
et: Vastatud

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Webform
et: Veebivorm

en: No content available.
et: Sisu puudub.
