Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.8) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Submitted
eu: Bidalia

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.
