Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.8) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: User
fa: کاربر

en: Submitted
fa: ثبت شده

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Webform
fa: فرم ساز

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.
