Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.8) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: User
fi: Käyttäjä

en: Submitted
fi: Lisätty

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.
