Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.8) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Submitted
hi: प्रस्तुत

en: Anonymous
hi: अज्ञात
