Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.8) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: User
hu: Felhasználó

en: Submitted
hu: Beküldött

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Webform
hu: Űrlap

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Initializing...
hu: Előkészítés…
