Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.8) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: #
ja: No.

en: User
ja: ユーザー

en: Submitted
ja: 送信済み

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: No content available.
ja: コンテンツが見つかりません。
