Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.8) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។
