Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.8) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Submitted
kn: ಸಲ್ಲಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ
