Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.8) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: User
lt: Narys

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Webform
lt: Web forma

en: No content available.
lt: Turinio nėra.
