Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.8) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: User
nl: Gebruiker

en: Submitted
nl: Ingediend

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Webform
nl: Formulier

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Initializing...
nl: Bezig met initialiseren...
