Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.8) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: User
oc: Utilizaire

en: Submitted
oc: Somés

en: Anonymous
oc: Anonim

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.
