Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.8) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: User
pt: Utilizador

en: Submitted
pt: Submetido

en: Anonymous
pt: Anónimo

en: Webform
pt: Formulário

en: No content available.
pt: Conteúdo não disponível
