Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.8) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: User
ro: Utilizator

en: Submitted
ro: Trimis

en: Anonymous
ro: Anonim

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.
