Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.8) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: User
ru: Пользователь

en: Submitted
ru: Отправлено

en: Anonymous
ru: Гость

en: Webform
ru: Веб-форма

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: Initializing...
ru: Запуск…
