Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.8) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: User
sv: Användare

en: Submitted
sv: Skickad

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Webform
sv: Webbformulär

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.
