Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.9) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: User
fr: Utilisateur

en: Submitted
fr: Soumis

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: No content available.
fr: Aucun contenu disponible.
