Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.9) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: User
gl: Usuario/a

en: Submitted
gl: Enviado

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Webform
gl: Formulario web

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible
