Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.9) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
