Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.9) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
