Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.9) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Delete
no: Slett

en: User
no: Bruker

en: Submitted
no: Ikke oppgitt

en: Anonymous
no: Anonym

en: No content available.
no: Intet innhold tilgjengelig.
