Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.9) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: User
sq: Përdoruesi

en: Anonymous
sq: Anonim

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
