Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.9) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: User
ta: பயனர்

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: No content available.
ta: எந்த உள்ளடக்கங்களும் இல்லை.
