Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.9) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: User
tr: Kullanıcı

en: Submitted
tr: Girdi Tarihi

en: Anonymous
tr: Adsız

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.
