Webform Submission Multiple Delete (7.x-1.9) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: User
vi: Người dùng

en: Submitted
vi: Đã đệ trình

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.
